BANA GELEN MEKTUPLAR: Çiğdem Gider-M.S.Aslankara İletileşmesi

Yeni Dalga dergisinin Yayın Yönetiminde görevli üniversite öğrencisi Çiğdem Gider’den bir eposta iletisi aldım. Andığım dergide “Hektor” adlı bir öyküsünü de okuduğum Çiğdem’in bu iletisini, kendisine yanıtımı sıcağı sıcağına, tıpkı Hector gibi miyavlayıp paylaşmak galiba “hoş” olacak…

———-

Sayın Sadık ASLANKARA,

Sizin gibi usta ve değerli bir yazarın dergimizi incelemesi ve övgülerde bulunması bizi fazlasıyla gururlandırdı. Her birimiz için yazdıklarınız bizlere motive ve dayanak oldu. Henüz yolun başındayken bu denli güzel satırlara konu olmak bizi çok mutlu etti. Biz de Yeni Dalga Dergisi ekibi olarak değerli öyküleriniz hakkında bir şeyler karalamak ve sizi üniversitemizde misafir etmek isteriz. Öykülerinizde, üniversitemizde ve dergimizin gelecek sayılarında tekrar buluşmak ümidiyle. Sevgi ve teşekkürlerimizle.

YENİ DALGA EKİBİ

Çiğdem Gider

12.10.2017

———-

Sevgili Çiğdem Gider,

“Yeni Dalga Ekibi” olarak kaleme aldığınız, arkadaşlarınızın duygularını yansıttığını da düşündüğüm iletiniz, övgülerle örülü satırlarınız için çok teşekkür ediyorum. Ne yapabildim ki size, bir yazımda yer açmanın ötesinde?

Ülkemiz gençleri, çok daha fazlasına layık, hiç kuşkum yok bundan. Hele sizler, sanatla kol kola girmiş halde ilerleyen gençler olarak benim yazın arkadaşlarımsınız aynı zamanda.

Öykülerime değer verişiniz, derginizde bana yer açma kararınız, üniversitenize konuk olmamı önermeniz doğrusu beni çok duygulandırdı.

Elbette Çiğdem, elbette!

Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum benim güzel kardeşlerim.

M.Sadık Aslankara

12.10.2017