KONUK SAYFA YAZISI; Rukiye Sevindi; SİTEMİZ ALTI YAŞINDA..

SİTEMİZ ALTI YAŞINDA…

Rukiye Sevindi
Site Yayın Yönetmeni

Sadık Aslankara’yla Temmuz 2016’ da Ankara’da tanıştık. O günden beri de işbirliğimiz devam ediyor.

Çok titizdi Sadık Bey, daha önce çalıştığım hiç kimseye benzemiyordu. Genelde biz web tasarımcılar, içerik almak için çok dil dökeriz ama Sadık Bey bana içeriksel zenginlik sundu. Gözüm korkmadı değil.

Daha sonra tanıdıkça özellikle hayat enerjisine ve bitmeyen üretkenliğine hayran kaldım. Hatta kendi tekdüze hayatım bana biraz yavan bile geldi.

Aslında biz 290 haftadır çalışıyoruz kendisiyle, ancak yayına başladığımız tarihten bu yana 260 hafta geçmiş durumda ve Sadık Bey, bu geçen 260 hafta boyunca hiç aksatmadan sitemiz için 818 yazı 53 sayfayla dolu dolu yeni içerikler üretti. Bunları şaşarak izledim. Bu nedenle işine tutkun Sadık Beyden öğrendiğim ve öğreneceğim çok şey olduğunu biliyorum. Kalemine ve yüreğine sağlık Sadık Bey, daha nice haftalara, yıllara diyorum.

Bu arada Ankara Kızılay’da yıllardır önünden geçtiğim, Sadık Beyden öğrendiğim kadarıyla eski adının “Karamürsel” olduğunu öğrendiğim köşe binanın üstündeki kafede bir yandan site için hazırlıklarımızı yaparken hem sohbet ettiğimiz hem de yıllık değerlendirmelerimizi yaptığımız koronasız günleri de özlemle anmıyor değilim.

En kısa zamanda enerjik muhabbetiyle tekrardan görüşmeyi umuyorum yeni tasarıları konuşmak üzere.

Altıncı yayın yılımız, merhaba!